25 lis Brak komentarzy admin Nubis , ,

Tak, dobrze słyszałeś! Już najwyższy czas, abyś zamienił swoją kartę kredytową na system BLIK. Zaraz postaram się uzasadnić Ci, dlaczego powinieneś tak zrobić.

Karta kredytowa… Pewnie wciąż pamiętasz, jak to było, kiedy ją wyrabiałeś. Miała być rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów. To przecież darmowy kredyt! No, przynajmniej w okresie bezodsetkowym, ale przecież wyrabiając ją myślałeś, że zawsze zdołasz się wyrobić ze spłaceniem limitu w tymże okresie bezodsetkowym. To miał być koniec z problemami przeżycia „do pierwszego”…

No i nie wspominając już o licznych bonusach, jakie oferował Ci bank za wyrobienie karty kredytowej! Uśmiechnięta urzędniczka była taka przekonująca… Pewnie wyrobiłeś kartę kredytową jeszcze wtedy, kiedy płatności zbliżeniowe były dostępne tylko i wyłącznie na kartę kredytową? To miało być rozwiązanie kolejnego problemu; przecież tak samo, jak nie lubisz podliczać domowego budżetu, tak i nie lubisz pamiętać PINów do wszystkich swoich kart i wpisywać ich za każdym razem na terminalu, kiedy płacisz w sklepie.

Ale teraz płatności zbliżeniowe są dostępne na wszystkie rodzaje kart, także i te debetowe! A ty zostałeś z kartą kredytową, której jakoś nigdy nie jesteś w stanie spłacić w okresie bezodsetkowym. Wiecznie lądujesz w BIKu za zaległości z tytułu karty kredytowej, a procenty, które płacisz od rzekomo „darmowego” kredytu przyprawiają Cię o zawrót głowy!

Tak, karta kredytowa okazała się finalnie nie być dla Ciebie. Czy powinieneś jednak zatrzymać się na tej konstatacji, czy może lepiej podjąć jakieś działania, aby polepszyć jakość swojego życia? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Nie, nie chcemy, aby Twoja karta kredytowa została zastąpiona przez kartę debetową. Oferujemy Ci przejście na system BLIK.

Co to w ogóle jest BLIK? To nowatorski, unikalny system płatności mobilnych. Jest dostępny tylko na terenie Polski, ponieważ został opracowany przez polskie banki. Aby korzystać z BLIK, musisz posiadać smartfona, konto w jednym z polskich banków oraz aplikację bankową, która musi być powiązana z Twoim kontem. BLIK umożliwia wszystko to, co karta płatnicza, a więc:

  • płatności zbliżeniowe,
  • bezgotówkowe płacenie na terminalu, czy to w sklepie stacjonarnym, czy też internetowym,
  • a nawet wypłatę gotówki z bankomatu!

Posiada on też jednak inne, dodatkowe funkcjonalności, których nie zaoferuje Ci ani karta kredytowa, ani karta debetowa. Za pomocą BLIK możesz błyskawicznie przelać dowolną sumę pieniędzy każdemu innemu użytkownikowi systemu, nawet takiemu, który nie ma konta w tym samym banku co Ty. Nie musisz też znać numeru konta osoby, do której chcesz przesłać pieniądze. Wystarczy Ci tylko numer jej telefonu.

BLIK umożliwia Ci też wygenerowanie czeku dziewięciocyfrowego. Możesz nim zapłacić sam w sklepie albo podarować go innej osobie.

Co najważniejsze, BLIK nie jest produktem kredytowym. To nie karta kredytowa, która karze Cię odsetkami za korzystanie z niej.

Nie czekaj! Przełącz się do systemu BLIK już dziś!