3 lip Brak komentarzy admin Nubis , ,

Każdy ma swoją własną wersję amerykańskiego snu, od posiadania udanego biznesu po budowanie przyszłości dla swojej rodziny lub osiągnięcie wcześniejszej emerytury z pięknym domem na plaży. Jednak to marzenie wymaga pieniędzy, a zarabianie pieniędzy wymaga połączenia ciężkiej pracy, poświęcenia i obliczonego ryzyka. Niestety, wielu osób uważa, że ​​ryzyko jest nagrodą dla bogatych, a jeśli chodzi o pieniądze i oszczędności, trzymaj się tego, co wiedzą – czy to jest konto oszczędnościowe o wysokiej wydajności. Poniżej przedstawiamy jak stworzyć biuro w nieruchomościach komercyjnych, i jak nieruchomość komercyjna może pomóc spełniać nam nasze marzenia.

Inwestowanie w nieruchomości komercyjne wykazało rzeczywisty wzrost w ciągu ostatnich kilku lat i zapewnia wysokie zyski, tworząc ścieżkę dla nowej, przełomowej technologii. Podobnie jak Uber, Venmo i Airbnb zrewolucjonizowały tradycyjne modele biznesowe, startupy w komercyjnej przestrzeni inwestycyjnej, takiej jak nasza, stwarzają możliwości, usuwając bariery wejścia na rynek. Od platform crowdfundingowych, które wprowadzają nowych programistów do stołu, po sztuczną inteligencję i technologię analizy predykcyjnej, usprawniając proces weryfikacji transakcji, startupy w kosmosie rzucają Amerykanom wyzwanie przedefiniowania strategii oszczędzania.

Chociaż to nowe zastosowanie technologii pomoże prowadzić początkujących inwestorów do bardziej udanych wyników, gdy są oni gotowi, aby zanurzyć się w rynku, przekonując ich, że CRE może dla nich pracować, wymaga edukacji i obalenia niektórych mitów, które ich powstrzymują.

Faktem jest, że nie musisz być profesjonalnym inwestorem ani bogatym przedsiębiorcą, aby inwestować na dzisiejszym rynku CRE. Startupy CRE i firmy zarządzające inwestycjami w nieruchomości (REIMCO) stworzyły możliwości dla około 10 milionów akredytowanych inwestorów w USA, często wymagających minimalnej początkowej inwestycji, aby rozpocząć, podczas gdy profesjonaliści zarządzają całym procesem, od weryfikacji aktywów do dnia-do zarządzanie dniem inwestycji.

Nie ma krótkoterminowego zwrotu lub płynności.

Podczas gdy wielu uważa CRE za bardziej długoterminową inwestycję, wiążąc swoje fundusze przez 10 lat, kilka funduszy inwestycyjnych CRE oferuje również krótkoterminowe zyski. Od 1980 r. CRE oferuje średnie stopy zwrotu w wysokości 7,2%, podczas gdy średnia roczna wypłata dywidendy z akcji wynosi zaledwie 2,6%, według CoStar. CRE ma tę przewagę nad tradycyjnymi akcjami, głównie z powodu potencjalnych płatności czynszu, ponieważ transakcje te stanowią potencjalne źródło dochodu dla inwestorów w całym cyklu życia inwestycji – od momentu nabycia aktywów, aż do wyjścia. W rezultacie inwestorzy mogą potencjalnie gromadzić zwroty, zapewniając, że pozostają płynne.

Większość osób nadal ma tradycyjne podejście i ograniczone perspektywy planowania swojej przyszłości finansowej, z minimalnym wglądem lub kontrolą, gdzie i jak inwestowane są ich pieniądze. Dzięki nowym technologiom możliwe jest teraz wykorzystanie możliwości poza tradycyjnymi funduszami wzajemnymi, akcjami i obligacjami. Poznawanie alternatywnych aktywów generujących dochód, takich jak nieruchomości komercyjne, nie tylko zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo poprzez dywersyfikację, ale także daje inwestorom szansę na zainwestowanie pieniędzy w nowe sposoby.