3 lip Brak komentarzy admin Nubis , , ,

Czy macie odłożone pieniądze na czarną godzinę? Czy, kiedy przyjdzie taka potrzeba będziecie mieli taką gotówkę, dzięki której będziecie mogli zrealizować odpowiednie zakupy? Dla przykładu mogą to być nowe meble do Waszej sypialni lub zakup odpowiedniej wyprawki do szkoły dla Waszych dzieci. Chodzi tutaj o takie zakupy, przez co będziecie musieli wydać kilkaset złotych lub nawet kilka tysięcy. Z przykrością trzeba stwierdzić, że nie każdy z nas dysponuje taką rezerwową gotówką. Żyjemy w takich czasach, gdzie niektórzy ze spokojem mogą odkładać na koncie ogromne sumy, a inni… .

A inni żyją od pierwszego do pierwszego i czasem muszą jeszcze pożyczać od innych pieniądze, aby mieć na niekontrolowane i duże wydatki. Skoro mowa już o pożyczaniu. No dobrze, nie macie oszczędności na koncie, a tutaj pojawiła się jakaś okazja marzeń i będą Wam potrzebne większe pieniądze, aby taki cel zrealizować. Lub macie też okazje na rozwinięcie swojej firmy lub pozyskanie jeszcze lepszych maszyn produkcyjnych, jednak Wasze oszczędności są za małe, aby takie urządzenia móc kupić. Co robicie w takim momencie? Czy machniecie na to wszystko ręką i będziecie żałowali, że się nie udało? Czy jednak będziecie szukali pieniędzy, aby ten cel udało Wam się zrealizować? Oczywiście warto postawić na to drugie wyjście, dzięki czemu będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Warto postarać się oczywiście o dobry kredyt gotówkowy, jeżeli nikt z Waszych znajomych nie będzie mógł posłużyć się odpowiednią gotówką. Są oczywiście banki, gdzie wniosek o taki kredyt będziecie mogli złożyć.

Klienci indywidualni sami muszą w bankach złożyć taki wniosek. Firmy chcące zainwestować w siebie mogą poprosić swoje biuro rachunkowe, o to, aby pomogli im złożyć odpowiedni wniosek w najlepszym banku. Takie podmioty gospodarcze powinny wybierać takie banki, gdzie mają swoje konta firmowe. W takich momentach lepiej będzie im wykonać odpowiednie rozliczenia w skali miesiąca oraz roku. Ale nie chodzi teraz tutaj o to, tylko o wspomniane, potrzebne pieniądze. To, czy uda Wam się je uzyskać dużo zależy od Waszych możliwości finansowych, od kwoty, jaka będzie Wam potrzebna oraz od Waszej przeszłości. Dokładnie chodzi tutaj o przeszłość finansową. Jeżeli BIK – Biuro Informacji Kredytowej nie będzie miało na Wasz temat złych opinii, to możecie się spodziewać, że odpowiedź na wniosek o kredyt będzie pozytywna. Jeżeli jednak macie jakieś „plamy” na swojej przeszłości, to możecie mieć problem z uzyskaniem takiego kredytu.

Nawet, jeżeli Wasze obecne rozliczenie jest krystalicznie czyste, a Wy możecie pochwalić się naprawdę dużymi zyskami i wypłatą. Niestety, ale w BIK złe informacje nie giną i mogą one rzutować na Waszą przyszłość, dlatego zawsze starajcie się wszystko płacić na czas. Kredyt gotówkowy o wiele łatwiej można otrzymać niż np.kredyt hipoteczny, gdzie trzeba spełniać szereg najróżniejszych wymóg. Składając wniosek miejsce nadzieje, że jednak uda Wam się uzyskać Wam potrzebne pieniądze na realizacje najróżniejszych celów. Może nie uda wam się zgromadzić oszczędności, ale raty zawsze będziecie mieli zapłacone na czas.